Chci hrát lakros

Do svých řad rádi uvítáme nové členy, kteří budou mít zájem hrát tento sport a zároveň pomohou v rozvoji lakrosu v Červených Pečkách. Vzhledem k nedávnému vzniku našeho klubu a s přihlédnutím k současnému stavu, který je ve fázi budování a postupného rozvoje, jsou zatím vytvořeny dvě věkové kategorie. První kategorií je dětský oddíl pro hráče ve věku 10-15 let. Druhou kategorii tvoří dospělí, a to od 15 ti let výše. Klub se zaměřuje na fieldlakros a účastní se jarní ligy Minifield Series, podzimní NFLL a v průběhu roku i lokálních lakrosových turnajů.

Každý, kdo by měl zájem vyzkoušet si tento sport a rozhodnout se, zda v něm bude chtít pokračovat, případně chtěl zjistit více informací, ať využije kontakt na našich webových stránkách nebo ať se rovnou dostaví na některý z našich tréninků. Určitě uvítáme každého zájemce a poradíme mu, jaký další postup zvolit.

Pro začínající hráče jsme schopni zajistit potřebnou hráčskou výstroj formou zapůjčení na tréninku, takže hned z počátku není potřeba řešit žádné investice do vybavení.

Pravidelné tréninky
Dospělí (věk 15+)
Neděle 9:30-12:00 (umělé hřiště v ČP)